O nas

Salon Chillout Studio został otwarty 17 lutego 2007 roku. Powstał on jeszcze w 2006 roku z inicjatywy kilku pasjonatów, których pragnieniem było umożliwienie ludziom nabywanie wysokiej klasy sprzętu Hi-Fi oraz Hi-End i cieszenie się dźwiękiem znakomitej jakości. Swoją pracę traktujemy jak misję – misję, by dzielić się dobrym dźwiękiem, by wprowadzać ludzi w niezwykły i ciekawy świat audio, by przekonać innych, że warto zerwać z bylejakością i dążyć do perfekcji w osiąganiu jak najlepszego dźwięku.

Do niedawna nasza siedziba mieściła się niedaleko słynnego hotelu Forum, skąd na królewski Wawel było 5 minut spacerem, lecz obecnie, w wyniku nieustannego rozwoju, przenieśliśmy salon w zupełnie nowe miejsce – na ul. Kapelanka 13A. Dzięki tym przenosinom możemy obecnie pochwalić się zupełnie nowym wystrojem, znacznie większym metrażem części ekspozycyjnej oraz dwiema wyjątkowymi salami odsłuchowymi. Pierwsza z nich zajmuje ok. 40 metrów kwadratowych, druga zaś, mniejsza, ma ok. 20 metrów kwadratowych. W obu tych salach można siąść na wygodnych kanapach oraz w fotelach i cieszyć się znakomitym sprzętem i świetną muzyką.

Salon Chillout Studio to miejsce, w którym nie ogranicza się do jednego czy dwóch producentów, lecz nieustannie dba się i poszerza ofertę, by mogła ona zadowolić nawet najbardziej wybrednych klientów. Lista firm z którymi współpracujemy jest dobrana ze szczególną starannością, a takie nazwy w naszej ofercie jak NAIM, norweski Hegel, amerykański Jeff Rowland czy też Raidho acoustic bez wątpienia świadczą o wysokiej jakości sprzętu, którym się zajmujemy. Choć ilość znakomitych firm, z którymi współpracujemy jest duża, to nieustannie drzemie w nas potrzeba, by nie spoczywać na laurach i sukcesywnie powiększać salonowy asortyment. Nasz sprzęt jest częstym gościem wielu prestiżowych magazynów branżowych, zarówno polskojęzycznych, jak i tych z zagranicy.

Nasz salon oferuje również szeroki wybór płyt CD oraz płyt winylowych. Wydawnictwa, którymi sięzajmujemy są niebanalne, bardzo dobrze nagrane i świetnie wydane. Z rzeczy bez wątpienia godnych uwagi możemy wskazać serię płyt autorstwa uzdolonionego gitarzysty Antonio Forcione czy czarne płyty wydawane prze obiecującą firmę Audio Cave. Te winyle nie są jedyną atrakcją dostępną dla miłośników czarnego krążka. Na miejscu można się zapoznać z zaawansowaną myjką do winyli, która doprowadzi do stanu idealnej czystości nawet najbardziej zabrudzone i zakurzone płyty.

Nie samą muzyką jednak człowiek żyje. Salon Chillout Studio z powodzeniem może obsłużyć miłośników kina domowego. Na miejscu oferujemy testowanie poszczególnych komponentów kina domowego, zarówno pod kątem obrazu, jak i pod kątem dźwięku. U nas oglądanie filmu jest iście kinowym doświadczeniem, po którym każdy fan filmów z niechęcią spojrzy na to, co obecnie często reklamuje się jako dobre kino domowe, lecz niestety z pojęciem „dobre” ma niewiele wspólnego.

Ekipa Chillout Studio jest doświadczona, profesjonalna, zaprawiona w boju i pomocna. Każdy jest mile widziany w salonie, chętnie udzielamy wszelkich informacji dotyczących naszego sprzętu i jesteśmy gotowi pomóc każdemu, kto chce wkroczyć w świat dobrego dźwięku. Spotkać nas można również na wielkiej wystawie Audio Show w Warszawie, gdzie zawsze mamy do pokazania niezwykle ciekawe rzeczy. Dla Państwa wygody nasz salon otwarty jest sześć dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty. Zdając sobie sprawę, jak ciężko jest w dzisiejszym świecie znaleźć sobie odrobinę czasu na wytchnienie salon w poniedziałki otwarty jest od godziny 14 i czynny aż do godziny 21. W pozostałe dni powszednie salon czynny jest od 11 do 19, a w soboty od 10 do 14.

Świat audio-wideo, świat znakomitej muzyki, bardzo dobrego dźwięku i świetnego obrazu to miejsce, w którym dobrze się czujemy. Jest to nasz życiowa miłość i pasja i chcemy się tą pasją i tą miłością z Państwem dzielić. Salon Chillout Studio jest stworzony z pasji i dla pasjonatów. Nie pozostaje nam już nic innego, jak powiedzieć po prostu: serdecznie zapraszamy!


Ekipa Chillout Studio

 

Producenci

 

Do góry